Adresse:

Martin Linges vei 25
0692 Oslo

Telefon:

23 38 00 00
23 38 00 05

E-post:

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Last ned informasjonen som: vCard

Ansatte:

 

Vidar Andresen

Daglig leder

 

Telefon:  95 24 66 16

E-mail:   vidar@funksjonsutstyr.no 

Frode Henriksveen
Teknisk leder

 

Telefon:  90 74 91 51

E-mail:   frode@funksjonsutstyr.no 

 

 

 

Irene Golden Olsen

Markedskoordinator

 

Telefon:  23 38 47 38

E-mail:   irene@funksjonsutstyr.no

 

 

 

Kari Smith

Regnskap

 

Telefon:  23 38 47 37

E-mail:   kari@funksjonsutstyr.no

 

 

 

Elina Löfgren

Prosjektassistent

 

Telefon:  23 38 47 39

E-mail:   elina@funksjonsutstyr.no

 

 

 

Camilla Serneblad

 

Telefon:  23 38 47 35

E-mail:   camilla@funksjonsutstyr.no

 

 

 

 

Send en e-post. Alle felt merket med stjerne (*) må fylles ut.